آرشیو خبر
1401/11/12
در هفتادو یکمین نشست معاونان دانشجویی سراسر کشور؛

معاون وزیر علوم بر لزوم افزایش سرانه‌ی فضاهای ورزشی در خوابگاه‌های دانشجویی تاکید کرد

معاون وزیر علوم و رئیس سازمان امور دانشجویان کشور بر ضرورت افزایش سرانه‌ی فضاهای ورزشی در خوابگاه‌های دانشجویی به ویژه خوابگاه‌های دخترانه تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان امور دانشجویان، دکتر هاشم داداش‌پور معاون وزیر علوم تحقیقات و فناوری و رئیس سازمان امور دانشجویان در نشست تخصصی «زیست سالم دانشجویی(سلامت جسم و روان)» که بعداز ظهر امروز چهارشنبه 12 بهمن‌ماه در کتابخانه، مرکز اطلاع‌رسانی و اسناد این دانشگاه برگزار شد، بیان کرد: برخی دانشگاه‌های کشور به لحاظ سرانه‌ی ورزشی در وضعیت بسیار خوبی قرار دارند و برخی دیگر با کمبودهایی در این حوزه مواجه هستند.
وی بیان کرد: وجود فضاهای ورزشی در خوابگاه‌های امری ضروری است و تلاش خواهیم در این حوزه به دانشگاه‌ها کمک کنیم.
معاون وزیر علوم و رئیس سازمان امور دانشجویان کشور، اظهار کرد: از بسیاری از دانشگاه‌های کشور بازدید کرده‌ایم و مشکل نبود فضای ورزشی در خوابگاه‌های در بیشتر دانشگاه‌های کشور وجود دارد.
دکتر داداش‌پور، تصریح کرد: باید ورزش را به درون خوابگاه‌ها ببریم و مسئله‌ی ارتقای تندرستی دانشجویان را امری ضروری بدانیم.
 
وی از ساخت برخی فضاهای ورزشی در دانشگاه‌های کشور خبر داد و گفت: خوابگاه‌های دخترانه‌ی دانشگاه‌های کشور به فضاهای ورزشی بیشتری نیاز دارند.
 
گفتنی است این نشست تخصصی با حضور معاونان دانشجویی دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی کشور برگزار شد.
دانشگاه شهید چمران اهواز 12 تا 14 بهمن‌ماه امسال میزبان هفتاد و یکمین نشست معاونان دانشجویی دانشگاه‌‎ها و موسسات آموزش عالی سراسر کشور است.

نظر شما
نام  
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
نسخه قابل چاپ
بيشتر

دسترسی سریع به ادارات