تکواندو کار ايراني به عنوان بهترين ورزشکار مرد سال 2019 ورزش دانشگاهي جهان انتخاب شد

1398/08/25 12:52

آرمین هادی پور، تکواندو کار ایرانی در بخش مردان به عنوان بهترین ورزشکار فدراسیون بین المللی ورزش های دانشگاهی معرفی و جایزه بهترین ورزشکار سال را دریافت کرد .

به گزارش روابط عمومی سازمان امور دانشجویان به نقل از فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی ، در چهارمین مراسم FISU Gala که همزمان با سی ششمین مجمع عمومی فدراسیون بین المللی ورزش های دانشگاهی در تورین ایتالیا در حال برگزاری است، بهترین های این فدراسیون در سال 2019 معرفی شدند.
هادی پور به دلیل کسب سه مدال طلا طلای پیاپی Universiade تابستانی در Gwangju 2015 ، Taipei 2017 و Napoli 2019 موفق به کسب این افتخار شده است.
همچنین در چهارمین مراسم FISU Gala که همزمان با سی ششمین مجمع عمومی فدراسیون بین المللی ورزش های دانشگاهی در تورین ایتالیا در حال برگزاری است برترینهای ورزش دانشگاه انتخاب و چهار عنوان به آسیا رسید.
برترین ورزشکار مرد: آرمین هادی پور، ایران
برترین ورزشکار زن: کیم آلانگ کره جنوبی
برترین دانشگاه: تورینو ایتالیا
برترین فدراسیون بین المللی ورزشی: فدراسیون جهانی تکواندو
برترین فدراسیون ملی ورزش دانشگاهی: ژاپن
برترین پروژه توسعه فیزو: FeDUA (ARG)
برترین مسابقات جهانی دانشگاهی 2018: مسابقات جهانی والیبال ساحلی
برنده جایزه ویژه فیزو: فدراسیون ورزش دانشگاهی چین
برترین شریک تجاری: Qiaodan Sports Co. LTD
برترین شریک رسانه ای: Insidethegames.biz
لازم به ذکر است سی ششمین مجمع عمومی فدراسیون بین المللی ورزش دانشگاهی به منظور انتخاب اعضاء با حضور نمایندگان 120 کشور در تورین ایتالیا برگزار و دکتر محمد رضا دهخدا رئیس فدراسیون به نمایندگی از کشورمان نیز در این مجمع شرکت کرده است.NotFoundImage

استفاده از مطالب و اخبار پورتال با ذکر منبع (آدرس صفحه) بلامانع است