رونمايي از نماد پانزدهمين المپياد فرهنگي ورزشي دانشجويان دختر و پسر دانشگاه ها و موسسات آموزش عالي کشور

1398/10/21 11:23

نماد پانزدهمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان دختر و پسر دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی کشور در دانشگاه گیلان رونمایی شد.
به گزارش روابط عمومی سازمان امور دانشجویان، به نقل از دانشگاه گیلان، طی مراسمی که در شورای دانشگاه گیلان برگزار شد از نشان و نماد پانزدهمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان کشور رونمایی شد.
بر اساس این گزارش، در این نماد، عنصر خوشه برنج؛ به عنوان نماد گیلان و رویش و حرکت و چرخش به سمت پیشرفت و رنگ سبز به عنوان نشان برگزاری المپیاد سبز به کار رفته و عدد ۱۵ در محوریت آن نیز اشاره به برگزاری پانزدهمین دوره المپیاد دارد.
در نماد مذکور عدد ۱۵ به گونه ای طراحی شده که نشان دهنده یک انسان و یا یک ورزشکار است، رنگ های استفاده شده نیز از رنگ های مورد استفاده و در ورزش و شادی و نشاط و رنگین کمانی است که حال و هوای المپیادی و المپیکی دارد.
شایان ذکر است پانزدهمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان دانشگاه های کشور با حضور بیش از 7 هزار شرکت کننده از حدود 100 دانشگاه کشور در دو بخش دختران و پسران در تیر و مرداد ماه سال 1399 در 14 رشته ورزشی دختران و ۱8 رشته ورزشی پسران به میزبانی دانشگاه گیلان برگزار می شود.

NotFoundImage

استفاده از مطالب و اخبار پورتال با ذکر منبع (آدرس صفحه) بلامانع است