امضاي تفاهم‌نامه بين اداره کل تربيت بدني سازمان امور دانشجويان و فدراسيون هندبال

1398/08/22 13:15

اداره کل تربیت بدنی سازمان امور دانشجویان و فدراسیون هندبال جمهوری اسلامی ایران تفاهم نامه همکاری امضا کردند.

به گزارش روابط عمومی سازمان امور دانشجویان، در مراسم امضای این تفاهم نامه که در محل فدراسیون هندبال برگزار شد، دکتر علیزاده مدیر کل تربیت بدنی ، ضمن توصیف وضعیت و جایگاه رشته ورزشی هندبال در دانشگاه های کشور ، استقبال و پیشرفت این رشته در بین دانشجویان دانشگاه ها را بسیار چشمگیر و سریع دانسته و بر لزوم تلاش و همکاری همه جانبه برای توسعه علمی و فنی این رشته تاکید کرد.
وی ضمن ابراز خرسندی از توسعه همکاری ها با فدراسیون هندبال، وجود زیر ساخت ها و ظرفیت های تخصصی موجود برای این رشته در دانشگاه ها را فرصت بسیار مناسبی برای توسعه علمی و همگانی رشته هندبال دانست.

دکتر علیزاده با اشاره به برگزاری المپیادهای ورزش های همگانی و قهرمانی در دانشگاه های کشور و مسابقات ورزشی درون دانشگاهی و اقبال عمومی که دانشجویان به رشته هندبال دارند، شرایط لازم برای اجرای تحقیقات دانشجویان با رویکرد همگانی و قهرمانی در این رشته را اعلام و بر همکاری اداره کل و دانشگاه ها را در این زمینه تاکید کرد.
وی آموزش نیروی انسانی متخصص را از ملزومات توسعه این رشته دانسته و همکاری فدراسیون با انجمن هندبال دانشگاه های کشور در این زمینه را از مقدمات کار توسعه علمی رشته ورزشی هندبال در آینده دانست.
در پایان جلسه به منظور اجرایی نمودن توافقات صورت گرفته ، تفاهم نامه همکاری به امضای مسئولین هر دو بخش رسید.

در این جلسه دکتر پاکدل(رئیس فدراسیون هندبال ج.ا.ایران)، دکتر علیزاده (مدیر کل تربیت بدنی سازمان امور دانشجویان) و دکتر پور کیانی( مسئول انجمن هندبال اداره کل تربیت بدنی) حضور داشتند.

NotFoundImage

استفاده از مطالب و اخبار پورتال با ذکر منبع (آدرس صفحه) بلامانع است